III Turniej o puchar Rady Osiedla Niebuszewo-Bolinko

W dniach od 5 do 6 listopada 2016 r. na orliku przy ul. Zamoyskiego 2 odbył się III Turniej piłki nożnej o Puchar Rady Osiedla Niebuszewo-Bolinko. Rada współorganizowała turniej razem z animatorem sportu, nauczycielem Szkoły Podstawowej nr 69, panem Robertem Kamińskim. Rada ufundowała nagrody i poczęstunek dla uczestników rozgrywek, a członkowie rady (szczególnie Teresa Jankowska, Kinga Karbowniczek, Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Szczerski) służyli pomocą organizacyjną i kibicowali zawodnikom. Ostatecznym zwycięzcą został zespół Skurcz Szczecin, który w meczu finałowym pokonałStars Gaming (wynikiem 5:0). Trzecie miejsce na podium zajął zespół Zibi Team (pokonał Kim Ty Jesteś wynikiem 6:4). Obszerna relacja z imprezy i jej pełne wyniki znajdują się w Biuletynie mieszkańców Bolinka