Zebranie z mieszkańcami

Rada Osiedla Niebuszewo-Bolinko serdecznie zaprasza na
zebranie z mieszkańcami Osiedla.

Tegoroczne zebranie sprawozdawcze będzie miało wyjątkową oprawę!
W dniu 13 czerwca 2026 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, zapraszamy do miejsca-legendy.
Widzimy się w nieczynnym (niestety) Barze Mlecznym Zacisze, przy ul. Asnyka 19!

W menu:
1. Sprawozdanie z działalności Rady za rok 2025.
2. Dyskusja o planach i działaniach bieżących w roku 2026.
3. Poznacie swoich radnych – kim jesteśmy i w jaki sposób możemy dla Was działać.
4. Poznamy Was – porozmawiajmy o Waszych potrzebach, pomysłach i tym, co powinno zmienić się na Osiedlu, ale też o tym za co, zupełnie tak jak my – kochacie Bolinko.

Do zobaczenia!

Kiedy: 13 czerwca 2026 r., godz. 15:00–17:00
Gdzie: Bar Mleczny Zacisze, ul. Asnyka 19

Zebranie z mieszkańcami - plakat